| AlexAlexandru1223566 a întrebat:

Mi-am făcut un tatuaj si după o săptămână mi s-a decolrolat negru care l-am avut prima oară s-a făcut mai albicios acela care mi-a facut tatuajul mi-a spus la 4 ore sters cu șervețel unde după Dat cu crema bepanthen oare am făcut ceva greșit? Va rog frumos ajutati-ma spuneti-mi ce trebuia să fac!

1 răspuns:
| sir sanjei a răspuns:

Tus de proasta calitate.
Data viitoare schimba tatuatorul.
Mergi la o persoana cunoscuta care nu face rabat de la calitatea tusurilor si a echipamentelor pentru tatuat!