| SuZuki98 a întrebat:

.. mi-am luat si eu fifa 14 si vreau sa imi fac controalele ..chestia este ca eu vreau sa joc din sagetile de jos sa ma misc si nu merge sau sa zic nu stiu cum sa setez asa ca daca dau enter si apas pe orice sageata nu mi se pune.Ma puteti ajuta va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| 2Low a răspuns:

Seteaza tipul de control pe Alternate nu pe Custom si automat o sa ti se puna sagetile apoi modifici doar butoanele pentru sut, tackling etc.