| vladalex40 a întrebat:

Mi-am luat un notebook Asus si mi-am instalat windows 7 32 bit.In device manager nu imi apare placa video nVidia Geforce 610M ci doar Intel HD Graphic 3000.De ce?(Am primit si un CD cu drivere dar scrie pe el ca suporta doar windows 7 64 bit.Nu stiu daca are legatura dar no).Ma puteti ajuta please dau funda?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cauta aici http://support.asus.com/download/options.aspx?SLanguage=en laptop-ul tau si descarca driverele sau descarci de pe nVIDIA driverul pentru placa ta.

| vladalex40 explică (pentru Intruder19):

Am incercat sa-mi descarc driverele dar cand vreau sa instalez imi apare asa"this graphics driver could not find compatible graphics hardware"...Mersi oricum:*

| crystynel97 a răspuns:

Sa sti asa ca Intel hd tio foloseste pentru navigare filme iar cand este nevoie de putere intru joc intervine nVIDIA pentru ca nVIDIA este o placa pentru gaming intelegi:?