Întrebare recomandată | alice017262x a întrebat:

Mi-am pierdut cardul si am sunat la cei de la BRD sa le spun si mi l-au blocat si vreau sa stiu cum pot sa-mi fac alt card. Unde trebuie sa ma duc sa-mi fac altul sau ce trebuie sa faci?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la unitatea BRD de unde ai obtinut cardul si vei primi altul, daca nu il gasesti pe cel pierdut.

| alice017262x explică (pentru Ioandelasal):

Cardul acesta l-am primit din București dar ma pot duce undeva mai aproape?

| Ioandelasal a răspuns (pentru alice017262x):

Poti merge si la cea mai apropiata unitate BRD.

| alice017262x explică (pentru Ioandelasal):

Mersi laughing)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La o sucursala BRD, unde sa ti-l faci in alta parte? La vreo taraba din piata?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La banca Brd ei i ti vor da alt card.