| mihainet a întrebat:

Mi-am pus sp3 la windows de pe site-ul oficial Microsoft si am avut un timp sa il activez. Si nu l-am activat. Daca reinstalez windows-ul credeti ca imi pierd fisierele de pe pc? Va multumesc.

3 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Salut. Ia de pe google pe un stik un crack pentru windows sp3. Porneste calculatorul in safe moude si instaleaza crack. Daca nu te descurci... Daca ai windowsu actual in C: instaleaza un nou windows in D: atentie sa nu formatezi C: asta daca ai lucrurile inportante in C: daca le ai in D: instaleaza windowsu in C: da nu da format la D: in partitia unde instalezi windowsu automat se formateaza.

| Florynn1 a răspuns:

Da

| Coby_Zet_1991 a răspuns:

Pai depinde, daca ai /c: si /d: poti sa reinstalezi windows-ul fara sa pierzi fisierele de pe /d:
daca nu nu stiu daca se poate big grin