| DarkOfNight a întrebat:

Salut TPU,mi s-a parut un lucru foarte ciudat, am visat un vis care l-am mai visat odata era la fel! am ramas masca, voua vi s-a intamplat? de ce se intampla asa? vreau informatii... funda happy

3 răspunsuri:
| dyna_1486 a răspuns:

Da,se intampla.Creierul inca lucreaza in timp ce tu dormi, poate ai visat din nou acelasi lucru pentru ca te preocupa foarte mult ceva anume.Sau la fel de bine poate sa nu insemne nimic, visele sunt vise si atat.

| thalyslly a răspuns:

Da se mai intampla, probabil e un lucru la care te gandesti des, sau subconstient

| costy18 a răspuns:

Dap probabil e unu lucru de care esti legat emotional cel mai probabil sau ai tu un deja vu.