| pisiculmic a întrebat:

Miau! Cand m-am conectat pe Facebook si imi apare un scris gen: Din pacate, nu iti vei putea accesa contul cat timp revizuim aceste documente noi. Apreciem rabdarea ta, te vom contacta in cel mai scurt timp. Ce vrea sa spuna?

Răspuns Câştigător
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Probabil cineva o reclamat un post sau poza postata de tine si ei verifica daca ai incalcat regulile lor...vei afla in 1-3 zile de la ei daca ai suspendat contul pentru catvea zile sau ti-au sters o poza/post