| sorinaviatoru a întrebat:

Mise tot blocheaza mausul si trebui sa-i dau restart la pc. luminita ramane aprinsa tastatura functioneza la fel si calculatorul merge fara probleme.Nici daca scot mufa nu isi revien trebuie neaparat sa-i dau restart. Va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Ii de la mouse trebuie sa iti cumperi altul am patit si eu tot la fel dar eu am stat o luna asa si am umblat din tastatura pana cand am sunat pe un informatician si i-am explicat situatia si mi-a sugerat alt mouse deci asta iti sugerez si tie, distrugeti mouse-ul vechi si ia-ti altul(asa am facut eu dupa ce am luat mouse nou)