| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Salut TPU. Nu ca zici ca îs blestemat de-a dreptu, după ce ca am avut o săptămână de tot rahatul, a trebuit sa plec și la mama naibii, am vazut și un puști care s-a împușcat în mână, m-a prins și o ploaie de a trecut și prin pelerina data de armată... Ajung CHIPURILE acasă, pun să fac duș și bag in pat. Ca după NUMAI 5 MINUTE când eram gata gata sa adorm vecinul de sus decide ca la el e seara de disco și manele. Bai da pune niște melodii de îți bate bassu ala direct în suflet nu alta (băi și nici măcar nu pune melodii ca lumea, numai porcarii din astea noi din care nu înțelegi nimic). 3 întrebări în 1 ca pliculețele de cafea.
Ce pot sa iau ca să adorm naibii odată mai repede ca din cauza oboselii efectiv nu pot sa adorm și pe urma vine și party boy-ul de mai sus de-mi vine sa urc la el să-i caroesc o pereche de palme!
Dacă medicament sau ceva de dormit nu aveți măcar spuneți o combinație din aia bomba care sa scoale și mortul din groapa, da nu vreau cafea cu Red Bull ca aia nu ma ajuta decât pe moment. Vreau ceva sa ma tina treaz toată noaptea măcar dacă de dormit nu pot.
Și dacă nici de aia nu aveți spuneți pana la ce ora e legal sa facă gagiul ala discoteca deasupra? Dar asta înainte sa ii bat în ușă cu piciorul va rog.
Doamne, zici ca ce trăiesc e un film de comedie proastă...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

22pm - poti suna politia

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cineva de sus te iubește! ))
Ai dovada. Acum arată-i si necredinciosului de dany1988, 'minunea', că tot voia dovezi.hee hee

| Frank51 a răspuns:

Bucură-te că nu este horror. La mine în prezent este film de acțiune-aventură-thriller-mister.

| isemilia a răspuns:

Salut.
1. Poti merge la o farmacie sa intrebi ce ar fi potrivit. Fie somnifere, fie somnifere si ceva calmant.
2. Asta nu stiu, scuze.
3. Depinde de cat de tare este volumul, este o anumita scara. Intre orele 22:00 - 8:00 si 13:00 - 14:00 se aplica sanctiunile, din cate spune Google. Daca se aude extrem de tare poti merge amiabil (poate intelege si da muzica la un volum mai rezonabil), iar, in caz ca nu functioneaza, poti sa implici politia.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru isemilia):

Gata, s-a rezolvat. S-a luat curentul în toată scara și s-a făcut liniște rolling on the floor
Aparent ăl' de sus mai tine și cu păgânii. Noapte bună și somn ușor mie ca s-au împărțit pijamalele laughing

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Între orele 22-8, deranjarea liniștii publice se pedepsește cu amendă de la 500 la 1500 de lei. Eu zic să mergi la el și să-l rogi politicos să nu mai des muzica la maxim. Dacă el refuză, poți chema poliția.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Eu cred că tu trăiești un haos, big grin viață ta este o dezordine totală. happy și că ai nevoie de multă liniște sufletească și odihnă. big grin Consultă un psiho-terapeut, big grin Sau poți să îmi scrii. Nu te-am ajutat, cu acel răspuns, cu aceea serie de informații psihologice, îmi pare rău laughing, am ajutat sute de persoane cu acel răspuns și am primit multe insigne sau pancarde(răspunsuri câștigătoare), dar acesta este cont nou, vechiul nu îl mai pot accesa. Dacă vrei poți să îmi scrii. Răspuns câștigator? big grin