| Lette03 a întrebat:

Nu mai imi merge sunetul la pc. Am reinstalat driver-ul audio si tot nu merge. Am reinstalat azi dimineata windows-ul, am instalat driverul audio si totul a fost roz. Acum, iar nu mai merge. Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| alexx102428 a răspuns:

Si eu am patit aceiasi chestie cu boxele de la P.C.Te poti duce in partea de jos a calculatorului si scrie volume asigura-te ca totul e dat la maxim. FUNDA

| Lette03 explică (pentru alexx102428):

Ce mi-ai spus tu sunt detalii. Boxele sunt la locul potrivit, sunt pornite, volumul e la maxim, si la winamp si la pc.