| UserName250000 a întrebat:

Nu mai suport Windows-ul 10 acesta Enterprise. De fiecare data cand vizionez un clip pe YouTube am lag sau stutters la sunet. Procesorul sta undeva pe la 10-15%, iar RAM-ul sta la 25%. Ajutati-ma va rog! Am acelasi HDD! Pe Windows 8.1, Windows 8 si Windows 7 n-am avut asemenea probleme! De ce imi face sunetul un stuttering pe chrome pe Youtube?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| ririsa a răspuns:

Ori ai virusi ori ai viteza de internet foarte mica, ori ai un pc foarte slab.