| badriel a întrebat:

Salut,TPU! Nu stiu cam la ce categorie sa pun aceasta intrebare. Daca am visat ca sarut o fata, ce inseamna acest lucru?(sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| PringAloe a răspuns:

Salut badriel, eu iti zic ce stiu si ce am auzit si iti zic si din propria experienta in general cand visezi o anumita persoana sau ca faci un anumit lucru se intampla atunci cand stai/adormi cu gandul la persoana/lucrul respectiv, sau de exemplu daca te atrage o fata si stai cu gandul la ea e foarte probabil sa o si visezi in diferite ipostaze,
se mai spune ca ceea ce visezi se poate intampla in viitor sau ca nu o sa se intample niciodata sau ca s-a intamplat intr-o alta viata, exista multe dezbateri legat de vis si ceea ce poate insemna, iar in general cu cat visezi mai clar, mai detaliat cu atat ai un somn mai profund, mai mult nu stiu ce sa iti zic.

| badriel explică (pentru PringAloe):

Dar nu cunosteam acea fata.Si in plus ma sarutam cu ea in curtea scolii.

| PringAloe a răspuns (pentru badriel):

Da mna. creierul poate sa modifice imaginile pe care le vezi de-al lungul timpului si sa le manifeste diferit prin vise.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca esti barbat in dezvoltare, ai vise umede man

| sierra1 a răspuns:

Câștigi la loto!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și de ce naiba te-ai trezit? ))

| Sn4k3 a răspuns:

Ca trebuie sa-ti cauti o gagica.

| CVane a răspuns:

God ce intrebari idioate, Salut, TPU daca am visat ca eram pe WC ce inseamna acest lucru?

P.S Sunt baiat

| iSpoat a răspuns:

Trebuie sa faci 10 lucruri bune intr-o zi si vei deveni Sfantul Badriel. (glumeam pentru cei care nu stiu ce e ala sarcasm.