| Dobrinx a întrebat:

Salut TPU. Nu stiu daca este categoria potrivita.

Lucrez la o casa de pariuri sportive / aparate si mi-au adus cei de la chio un aparat de cafea.

Cand a venit nenea ala peste o saptamana sa vada ce ne mai trebuie [ cafea / pahare etc. ] m-a intrebat daca vreau o cafea gratis si fara sa bage bani a apasat pe buton si a curs cafeaua.

Acum, eu vreau sa fac acelasi lucru, am acces la aparat deoarece am cheia si il pot desface, dar de acolo ma blochez.

Care este "schema"? Este vreun buton minune? Nu imi strica 1-2 cafele gratis pe zi... big grin

Fundaaa

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Schema o stiu doar cei care lucreaza cu ele si slabe sanse sa gasesti unul aicilaughing

| SingleForOne a răspuns:

Și profitul unde este din asta?
Au zis și ei așa, de gest frumos, dar nu cred că ți-ar permite să faci asta mereu. Ar fi și ilegal, dacă nu mă înșel. Știu cum se lucrează ca merchandiser și cu gratuitățile/cadourile în general. Eventual, tot tu ești răspunzător de pierderi.

| Simpatic a răspuns:

A masluit aparatul asa cum faceti voi cu pacanelile in salile de jocuri happy

| sierra1 a răspuns:

Intri pe contul de "admin" și apeși butonul magic