| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Nu stiu exact daca este o intrebare tampita dar. Imi puteti spune daca imi pot face metabolismul mult mai rapid? Adica eu fac inot de performanta si trebuie mereu sa am grija ce mananc, deoarece nu sunt asa slab, dar nici gras. Si am un coleg de varsta mea care este chiar slab si are muschii cat de cat dezvoltati, nu foarte caci se vede ca e asa slabanog. Si totusi mananca foarte foarte mult. La orice ore si eu ma simt chiar naspa adica pe bune fac si sport si mai si trebuie sa am grija la mancare. Si cand il vad pe el innebunesc, nu sunt invidios doar ca am auzit cum ca metabolismul trebuie sa fie rapid ca sa arzi repede. Chiar vreau sa stiu cum sa il fac sa fie mai rapid.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.andreearaicu.ro/......ului-lenes

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Genetica e de vina. Rareori poti face ceva.

| Cedry2k8 a răspuns:

Boss, daca faci inot nu o sa ai brate mari, piept sau orice altceva. Fa-ti un abonament la sala si antreneaza-te cu greutati, asa vei ajunge sa fii mi impunator, si vei putea sa si mananci mult (ca sa cresti in masa).