| AlexJOAN a întrebat:

nu sunt sigur inca dar vreau sa incerc METRADOL 50(nu stiu daca le pot numi cu adevarat steroizi), am 16 ani fac de 8 luni sala(am mai facut cam pe la 14-15 ani 4 luni dar m-am lasat), stiu ca nu este indicat sa iei la varsta mea deoarece corpul este in dezvoltare si secreta foarte multi hormini, dar vreau sa imi spuneti scurt daca are rost sa iau doar un ciclu de 4 saptamani la inceput si daca o sa cresc in masa musculara, aproximativ cam cate kg.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Asa ceva se ia doar sub supraveghere medicala.

| Rancilio a răspuns:

Pe cat de repede cresti, pe atat de repede dai jos. O sa te umpli de cosuri, or sa-ti creasca tzatzele ca la gagici, dar poate iti place...
http://www.farmpro.ro/categorie-produs/pentru-sportivi/