| GamingHd_Cristi_2000 a întrebat:

Nu știu dar cred că m-am îndrăgostit dar nu știu sigur,sunt confuz, adică nu știu sigur dacă m-am îndrăgostit. Cum aflu dacă m-am îndrăgostit? Va rog sa fiti serioși pentrun ca sunt foarte confuz!

Răspuns Câştigător
| MoonWolf a răspuns:

Pai,esti ingragostit,numai atunci daca tii la o persoana,vrei sa stea langa,sa nu plece,sa o vada altcineva, sa fii cu ea, sa o tii de mana, sa o imbratisezi, sa o saruti.Asta arata daca te-ai indragostit.

2 răspunsuri:
| MoonWolf a răspuns:

Simplu,gandeste-te ca tu stai cu ea si va simtiti bine, si dupa pleaca de acolo, cum te simti?

| WereWolf683 a răspuns:

Salut, e usor sa iti dai seama cand esti indragostit eu un sentiment complet diferit nu se compara cu ceea ce simti fiind cu alte fete. Alaturi de Ea mereu esti in stare de euforie si ba ca te iau emotiile peste picior si tu le invingi sau devii hiper activ si vorbaret...Te simti ciudat, infiorator de ciudat dar totusi esti Fericit...