| anonim_4396 a întrebat:

Numele meu este Marian si sunt din Bucuresti.
Daca aveti nevoie de electrician sau instalator imi trimiteti un mail la adresa andr3y13@yahoo.com,in care sa scrieti de ce aveti nevoie,sau lasati numarul dumneavoastra in comentariu cu adresa la care aveti nevoie de ajutor de ex. sa va montez un calorifer si va contactez eu in maxim doua zile.
*electrician:
-Inlocuit prize,intrerupatoare,becuri,sigurante si schimb cablurile electrice din locuinta;
*instalator:
-montat calorifere,tevi din ppr,pex,cupru; cazi,cabine dus,robineti,baterii,lavoare(chiuveta),vas WC,bazin WC,apometre,sifon,boiler, centala termica etc.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce varsta, ce studii si experienta ai?

| Andrei199898 a răspuns (pentru neutrino):

Varsta 43 de ani, am facut o scoala de instalator dar ma pricep si putin la electrica, da am si experienta.

| petronela1429 a răspuns:

Salut,stii cumva unde gasesc si cit costa un cablu electric de 25 cu 16 si cit costa? (25 pe faza si 16 pe nul)