| CTLN a întrebat:

SAlut TPU. O problema mareeeee... Acum 2 zile mi-am rootat telefonul si de ce sa nu ma bah eu si sa dezinstalez cu clean master vreo 2 aplicatii preinstalate ale telefonului crying am dezinstalat doar fb chat si inca ceva. Trreaba nasoala e ca a inceput sa mearga sacadat si imi apare un mesaj cu "phone stopped workink" :@ ce pot face. i-am dat un rooting i-am dat recovery reset dar degaba oh go on ajutooooor. ofer fundaaaaaaa big grin

2 răspunsuri:
| Soltuz_Codrin_1994 a răspuns:

Frate exact asa mi s-a intamplat si mie. Am avut un Samsung galaxy s4. As vrea sa te ajut dar nici eu nu am stiut ce sa fac, dar il poti duce undeva in oras la un service

| Soltuz_Codrin_1994 a răspuns:

Acum am 3 telefoane Allview viva q7