| andreyboss a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna cum aflu ce conturi am creeate pe emailul meu. Vreau sa imi schimb emailul cu unul mai practicabil si vreau sa stiu ce conturi trebuie sa schimb pe noul email

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Pe email nu poti avea decat un singur cont, vorbesc de id email.

| Jipa95 a răspuns:

Pai, i-ale si tu la rand, verifica-le atent fiecare email in parte ca de vazut pe ce site-uri ti-ai facut tu cont cu acel email nu poti. Dar la naiba, cred ca sti si tu pe ce site-uri ti-ai facut cont cu acel email.

| andreyboss explică (pentru Jipa95):

Asta e problema am peste 200 de conturi crying
in jocuri aplicatii site-uri etc. si nu mai stiu toate site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai salvat parolele la acele siteuri, poti intra in setari in browser si afli siteurile.Ce browser folosesti?