| Zuzumilk26 a întrebat:

Pot plăti la FAN COURIER cu cardul la livrare?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Doar daca expeditorul are contract cu ei:
https://www.fancourier.ro/......la-curier/

| alina2k18 a răspuns:

FAN Courier Buna ziua.
Plata se poate efectuta cu cardul cu anumite conditii, este disponibila pentru toti clientii inrolati in sistem. Conditia ca un ramburs sa poata fi achitat cu cardul este ca expeditorul sa fie deja inrolat in sistem, mentionam ca plata tranportului poate fi achitata fara a solicita informatii expeditorului. Inainte de a va prezenta la sediu pentru ridicarea coletului si inainte de a plati cu cardul puteti intreba expeditorul, insa aceste informatii vi le pot comunica si operatorii nostri la receptie.
Va multumim.
Suna la ei maine si intreaba daca pentru coletul tau poti plati cu cardul cand vine curierul.

| Danigaming46 a răspuns:

La noi nu se poate, in alte tari