| Nustiu_9258 a întrebat:

puteti sa imi spuneti cum imi activez internetul pe mobil? (sunt pe orange iar telefonul este samsung B2710).

5 răspunsuri:
| Ania_3910 a răspuns:

Eu sunt pe Vodafon si mi-a zis sa sun la *100# acum nu stiu daca merge la Orange
Cel mai sigur este sa te duci la o agentie Orange ei sigur o sa te ajute. FUNDA

| qiunZJDX a răspuns:

Sper ca ti-ai dat seama ca varianta mea ii cea mai rapidahappy

| Madalina7 a răspuns:

Mie mi-a functionat multumesc celor care au lasat comentariu aici:*

| onlyme_8344 a răspuns:

Iti trebuie setarile automate pe care le obtii asa
*100#
7 servicii si timp liber
4 setari automate
scrii SAM (adica primele 3 litere din numele producatorului) si dupa aia B2710 vei vedea o lista cu telefoanele sil selectezi pe al tau
si iti apare o lista cu setarile automate si alegi internet si ele itit vor veni automat pe telefon in trun minut (trebuie sa adaugi 0 sau 0000 la codul pin ca sa le memorezi; daca nai pus caod pin pentru setari scrii doar 0 si enter)
ca sa iti activezi netu itit treebuie credit
is oferte de internet de ex Orange wap unlimited cu 3.5 euro(sau 1.5?); is mai multe
bafta
funda?