| Mr14Anonim a întrebat:

recent mi-am pierdut telefonul. Un Samsung Galaxy Mini 2. Am alunecat pe gheata, si dus a fost. Pot sa il gasesc in vreun fel? Si daca da, cum? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Elektro a răspuns:

Si trebuie sa trimiti un mesaj cu WMD GPS parola care ai pus-o

6 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Pai acum degeaba mai intrebi. Puteai sa suni de pe alt telefon pe al tau si il gaseai.Dar totusi tu ai alunecat, l-ai pierdut si ai venit sa ne spui noua in loc sa il cauti? Du-te si cauta-l dar nu mai ai nici-o sansa sa il gasesti

| Mr14Anonim explică (pentru spaghetty):

Stiti, ma gandeam ca poate exista o aplicatie, sau stiu eu. unde sa folosesc imei-ul pentru a-l gasi.dar nu prea ati luat-o in serios.

| Elektro a răspuns (pentru Mr14Anonim):

Daca nu aveai de dinainte sa il pierzi o aplicatie speciala pentru pierdere, degeaba

| spaghetty a răspuns (pentru Mr14Anonim):

Trebuia sa ai dinainte sa pierzi telefonul o aplicatie pe el pentru a-l gasi.Dar daca nu ai avut ia-ti gandul de la el

| Mr14Anonim explică (pentru Elektro):

Am Where is my Android.

| Elektro a răspuns (pentru Mr14Anonim):

Si trebuie sa trimiti un mesaj cu WMD GPS parola care ai pus-o

| Iuly1598 a răspuns:

Cam pe unde l-ai pierdut? smug Sa stiu si eu, nu de alta oh go on