| IPanterã a întrebat:

revin iarasi si vreau sa fiti cat mai sinceri daca se poate, vreau sã deschid un site de socializare, marketing, model, vreau si parerea voastra, ce credeti ca ar mai trebui, si ce ati vrea sa gasiti pe un site de socializare, sa nu vad subiecte aiurea din partea persoanelor fara creier, vreau sa vad cum ganditi si ce credeti ca va fi bine, apreciez comentariul vostru indiferent daca-i bun sau nu.

4 răspunsuri:
| grandebgd a răspuns:

Paitru ca să îţi faci o reţea de socializare ai nevoie de foarte mulţi bani, un server dedicat şi un programator pe măsură. Eu pe o reţea de socializare îmi doresc să ştiu că regulile sunt respectate că am văzut ca la Facebook când dai raport la o postare aştepţi 3 zile să îţi spună că postarea nu poate fi ştearsă.

| IPanterã explică (pentru grandebgd):

+grandebdg, Salut am luat in calcul, si stiu cum e Facebook-ul, crede-ma am bani, dar imi doresc site-ul din multe motive, si vreau mai exact sa stiu ce vreti sa gasiti pe un site de genul

| grandebgd a răspuns:

Şi eu am avut pană acum 1 lună o reţea de socializare şi a avut ceva succes. Acum lucrez tot la o reţea de socializare doar că mult mai avansată, la mine pe site mesajele nu erau stocate pe server la ora 0.00 erau şterse toate mesajele private automat şi mesajele erau criptate pentru o mai bună securitate.

| IPanterã explică (pentru grandebgd):

Imi place cum gandesti, dar si eu lucrez cu acelasi scop, vreau sa deschid ceva bun, de succes, de profit, si crede-ma de vreo 7 luni imi scriu proiectele, dar chiar ma gandesc uneori ce o sa am eu in plus si ce nu au altele, chiar ma gandesc la asta, si m-am gandit la multe proiecte, parteneriat, etc, dar vreau ceva de calitate sa ajunga in varf, majoritatea imi spun ca ma arunc inainte sa cumpar un " Host " destul de scump, am ajuns la ideea mea totusi, chiar vreau calitate, chiar am nevoie de ceva serios, o sa imi fac o echipa cat de curand, contacteaza-ma la: barbuviktor95@gmail.com