| Doodleskull a întrebat:

Rog mare seriozitate! Aceasta intrebare e foarte importanta la scoala pentru mine.
Am facut un experiment cu un ochii de vita, mai precis l-am sectionat iar profesoara m-a pus pe mine sa "interpretez rezultatele". Adica sa spun ce s-a intamplat
Eu din pacate nu am vazut prea bine deoarece eram mai in spate
Rog pe cineva sa-mi spuna niste idei sa scriu, niste componente care sunt mai de luat in seama
Daca se poate un mini eseu.
Rog mare seriozitate, profesoara tine la ce ai raspuns in urma cand pune nota
Funda din start!

Răspuns Câştigător
| Kanajambe69 a răspuns:

Hei, poate te ajuta acest video: http://www.dailymotion.com/......ta_animals