| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

s-a stricat boxele si am luat alte Boxe pe astea.
https://www.emag.ro/......D5NRJBBBM/ dar nu stiu cum sa le bag adica, nu are din aia la spate ca sa bag firul la toate boxele am 6 fire si firul mare care se baga in priza. dar nu stiu daca am Bluetooth si nici nu am un fir care se baga in spate la unitate ce fac? am doar la TV si trebuie in spate! si eu le-am bagat la boxa aia mare de sus pana jos si nu stiu daca le-am bagat bine! si un Bluetooth care am bagat in spate la TV.

1 răspuns:
| kta1431k a răspuns:

Daca doresti un raspuns rapid, urca o fotografie in care sa se vada mufele si cineva iti va raspunde mult mai repede, te-as ajuta cu drag dar nu cunosc modelul de boxe sa stiu cum se monteaza.