| corhaz a întrebat:

Salut tpu.sa raspunda doar cei care stiu sigur.este zbor direct avion bruxelles -cluj napoca? nu cu escala.am vazut undeva ca parca is si dureaza 3 ore si 25 de minute zborul dar pe alte pagini am vazut ca i doar cu escale si dureaza mult.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pe 22 februarie este direct Charleroi 499 lei.Si pe 25 februarie 399 lei.Tot direct.Ambele au ora de plecare 6, 00.La WizzAir. Face 1 ora si jumatate.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wizz air are sbor direct.

si alea si numesc escale, escalada faci cand te cateri pe munte