| Anonim14354 a întrebat:

Scuzati categoria,vreau sa am talpa mare pentru a purta incaltaminte de marime mai mare. Mi se potriveste incaltamintea cu marimea 37, 5 insa vreau sa ajung la 38+

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Pentru a avea o talpa mai mare te poti duce si la un magazin/supermarket se gaseste foarte ieftin.

Numai binewinking

| Mihaela1964 a răspuns:

Pune in varful incaltarilor un mic dop din vata, se rezolva problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ajungi? ia-ti o talpa ca se gasesc in orice magazin, si ia-o cu tine cand probezi un 38. Pune-o peste talpa care deja este in incaltaminte si vei vedea ca piciorul ti se va potrivi la fix in ea.

O zi placuta!