| Slothx a întrebat:

Se pot gasi Jordani in Afi Palace? Daca da, la care magazin? Daca nu, in care mall din Bucuresti se pot gasi?

Răspuns Câştigător
| Asiris23 a răspuns:

În afi găsești 100% și nu e cum zice Mihainicu cica mai scump. rolling on the floor) Găsești în afi la BUZZ/K1x.

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

JOrdani stiu ca il mai poti lua si pe comanda de la oriflame, acum nu iti mai trebuie decat un prieten/a ca sa dai comanda si referitor la mall-ri in mall daca il gasesti o sa fie cu mult mai scump.