| stiffler21 a întrebat:

si toti utilizatori, am si eu nevoie de un raspuns la o intrebare!

pot sa conectez GamePad-ul de la Xbox 360 la pc? am vazut ca, sunt multe jocuri la care ai optiunea de'a conecta un gamepad in special la Crysis 2, si mi-a mai zis cineva ca ar merge conectat dar nu stie cum si nici eu nu stiu il conectez prin USB imi arata ca il instaleaza insa in joc nu imi merge, este vreo sansa sa imi pot folosi gamepadul de la xbox 360 la pc ? Multumesc pentru timpul acordat.

4 răspunsuri:
| nistorsebi99 a răspuns:

Da se poate conecta in gaurile de usb din unitate.la multe jocuri se baga controller de xbox 360 pe pc.

| stiffler21 explică (pentru nistorsebi99):

Pai da asta am si facut l'am conectat in gaurile alea de care zici tu dar nu merge in joc, imi trebuie un driver ceva sau?

| nistorsebi99 a răspuns:

Nu-ti trebuie ma niciun driver pur si simplu gaseste un joc care merge cu controler si dai la options la controale.

| stiffler21 explică (pentru nistorsebi99):

Ma prietene daca nu sti macar nu mai raspunde aiurea, nu merge cum zici tu trebuie un driver ceva din cate am inteles nu doar conectezi gamepadul si gata... in fine las'o asa oricum mersi mult