| caritas a întrebat:

stau și mă gândesc unde să merg la facultate, în Timișoara la UVT pe Informatică sau Inginerie software și dacă ar fi o diferență între mare între acestea la momentul angajării. Am auzit că toată lumea laudă Politehnica, dar reușești să te angajezi și de la UVT dacă îți vezi și te ții de cursuri?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De oriunde poti sa te angajezi la fel de bine daca stii meserie. daca ai diploma e irelevant de unde e, e relevant ce stii sa faci dupa ce o obtii