| PicuMotanu a întrebat:

Stie careva careva cum imi recuperez parola de paypal? Am vrut sa ma loghez la paypal dar am uitat parola. Cand mi-am facut contul acum cativa ani nu mai stiu daca mi-a pus intrebari la creare cont sau nu, pentru ca nu imi amintesc. Ce trebuie sa fac? Sa trimit ticket la paypal cu poza de buletin? Cum pot lua legatura cu paypal?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa resetezi parola daca mai ai acces la adresa de email pe care e trecut contul. Daca nu, trimite-le mesaj pe Twitter sau Facebook. Si acolo ofera suport si raspund foarte repede.

| DrGeorge a răspuns:

Cel mai simplu este sa ii suni. (1-402-935-2050)
Te pot identifica dupa datele cardului.