| ionutyvtf a întrebat:

Stie careva sau este oare posibil sa ascund bara tip meniu din Chrome dupa ce apas butonul HOME? Este tare enervanta pentru ca am tema.
Multumesc.
https://imgur.com/a/PRg4AG1

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii in meniul-text de sus, iar la Afisare (View) gasesti optiunea. Deseori ai si combinatii de tasta direct utilizabile (la Mozilla Firefox este tasta F11 si Esc pentru revenire la ecran normal).

Totusi, metoda cu "pagina goala" rezolva mai bine problema.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sus in dreapta ai 3 puncte verticale. Du-te pe Bookmarks (semne de carte, marcaje) si marcheaza "Show bookmarks bar" sau "Hide bookmarks bar". Cum vrei.

Bula
| Bula a răspuns:

Bara de meniu este in stanga SUS, ceea ce arata sageata este partea inferioara a PAGINII Google.
Incearca afisarea in full screen, dar slabe sanse.
Poti folosi o pagina goala ca pagina de pornire, iar campul de cautare sa fie cel de la adresa url (facilitatea Google).

| ionutyvtf explică (pentru Bula):

"Incearca afisarea in full screen". poti sa-mi spui si cum fac acest lucru, te rog.

| ionutyvtf explică (pentru Bula):

Multumesc.

| Bula a răspuns (pentru ionutyvtf):

Intrii in meniul-text de sus, iar la Afisare (View) gasesti optiunea. Deseori ai si combinatii de tasta direct utilizabile (la Mozilla Firefox este tasta F11 si Esc pentru revenire la ecran normal).

Totusi, metoda cu "pagina goala" rezolva mai bine problema.

| Mt34 a răspuns:

Buguri