| DeGea1 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi activez internetul pe telefonul Orange Zali (sa il activez)

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a activa internetul va trebui sa accesezi: Meniu - Setari - Mai multe setari - Retele Mobile - Utilizare pachet de date BIFAT. Daca nu ai setarile de internet efectuate iti recomand sa accesezi link-ul urmator http://oran.ge/12eR07Q.

Cu prietenie,
Orange Helper

| DeGea1 explică (pentru OrangeHelper):

Cand intru la setari wireless si retele numi aapre decat VPN si Tethering prin bluetooth

| SlipknotPaul a răspuns:

Din settings si la celular (presupun)