| Alexutzull a întrebat:

Stie cineva unde este sediul Energaz din Craiova? Am cautat pe google si nu am gasit nimic, poate a fost cineva si stie

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ciudat! Eu am gasit: http://bit.ly/2Ho5Yof
Vezi ca este numar de telefon si suni la ei si-ti vor spune.

| Alexutzull explică (pentru Salontanul):

Ciudat! acolo scrie Brasov, din cate vad.

| Salontanul a răspuns (pentru Alexutzull):

Ciudat dar scrie si numere de telefon. Si spune undeva: "Pentru a lua legatura cu agentii nostri din Timisoara, Sibiu, Craiova, Cluj-Napoca, Brasov, Suceava, Botosani sau Bucuresti va rugam sunati la 0727.100.700 si va vom directiona imediat!"
Nu ma face sa cred ca ai ceva probleme de citit!

| Alexutzull explică (pentru Salontanul):

Am vazut, logic dar nu mai voiam sa intru in legatura cu niciun agent, voiam doar adresa, ma rog las-o asa