| Pompieru1998 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi persoane care ofera imprumuturi prin contract notarial cu dobanda dorita sau prin alta modalitate? Este vorba de familie, trebuie sa ma implic. Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

IFN. Credius, Speed Transfer Financiar.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate ai prieteni cu bani, colegi, vecini... Sau de la bănci.
Un sfat; cât poți evită să faci împrumuturi la Instituţiile Financiare Nebancare (IFN-uri), fiindcă dobânda e de 100%. Plus comision. Ți-am zis asta, în caz că cineva te va îndruma spre ei.