| dariusmanica a întrebat:

Salut TPU? stiti cum se instaleaza cablu de date eu cand bag mufa de la cablu in unitate si cealalta mufa in telefon nu imi apare nimic pe calculator nici pe telefon cum sa fac? unde sa umblu pe calculator sau pe telefon? daca stiti raspundeti-mi cat ma urgent

2 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Inainte sa bagi mufa in telefon: trebuie sa intri la setari, conexiune sau conectivitate, usb si stocare in masa

| xDarKy a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai.Eu am Nokia Lumia 710 si tot asa. Trebuie instalat un program. A si daca ai Nokia in Nokia PC suite. Daca ai Windows Phone cred ca Zune la mine asa e.