| Alpha123123 a întrebat:

Stiti unde pot revedea lista de repartizari la licee 2018 din Bucuresti? Ca pe edu.ro nu mai merge si poate o aveti voi descarcata sau idk. Va rog sa ma ajutati

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Www.admitereliceu.ro
Cauți liceul sau elevul și vezi.

| Alpha123123 explică (pentru MadRaven):

Gasesc doar liceele si media de admitere nu si numele copiilor care sunt repartizati la un profil dintr-un liceu.

| Alpha123123 explică (pentru MadRaven):

?

| MadRaven a răspuns (pentru Alpha123123):

Când am dat eu admiterea arătau și lista cu repartizările, nu doar media...
Într-adevăr, am încercat și eu să accesez site-ul de pe edu și nu merge nici la mine. Dacă nu merge nici edu nici admitereliceu, nu prea ai unde să le găsești.
Încearcă să intri pe pagina de internet a liceului respectiv și vezi dacă a afișat lista cu elevi admiși.