| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Sunt clasa a 8 a. Am anul acesta examenul de intrare la liceu. Eu sunt din Ploiesti si as vrea sa intru pe stiinte sociale. Dar problema e ca m-am uitat pe mediile de la liceele din Ploiesti de la stiinte sociale si sunt cam mari pe langa ce cred eu ca as face. Dar eu vreau neaparat pe stiinte sociale ca sa nu mai fac matematica deoarece o urasc. Eu fac si inot de performanta, voiam sa intreb daca asta m-ar ajuta putin la media de la stiinte sociale, sau nu are nicio treaba? Sau daca dau bilingvul imi ridica putin media? Imi puteti spune cei din Ploiesti ce licee sunt cu profile de uman va rog? Si cam ce as putea face.

2 răspunsuri:
| αʅҽxƈσσʅʅ explică:

Dezvolta...

| PumpkinDoll a răspuns:

Du-te la Vega sau Teleajen, ii viata acolo, pleci cand vrei tu, eu unul cand ajungeam la scoala la 8:00 aia deja plecaurolling on the floor