| Valiiii90 a întrebat:

sunt disperat, zi si noapte patesc asta si nu stiu cum o face, sunt sigur ca vecinul o face, dar nu stiu cum as putea sa ma apar ca ma simt ca naiba. Scade temperatura in casa, aud apa toata ziua si noaptea si batai de.jos... Stie careva?
https://vimeo.com/379660935
https://vimeo.com/379661986. Pls help

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La psiholog și calmante.

| anonimg a răspuns:

Tu ai nevoie de vizualizări pe vimeo. Că de auzit nu se aude decât zgomotul făcut de tine. Ori există și posibilitatea ca aparatul să nu perceapă zgomotul produs de vecini, ci doar urechea.
Temperatura în casă scade numai dacă vecinul are temperatura din casă la fel de scăzută cu cea de afară. O fi murit de frig peste noapte cu geamul uitat deschis. Îți dai seama de asta dacă tavanul este mai rece față de temperatura din camera (și dacă ai vecin deasupra ta).

| Sofer a răspuns:

Nu se aude nimic.

| Valiiii90 explică:

Se vede clar cum o bila alba se plimba toata ziua prin. casa, o filmez la orice.ora vreti. Psiholog pentru ceva ce filmeaza pana si camera video? Vizualizari pe vimeo? Nici n am auzit de vimeo pana azi dimineata. ma rog. cei care stiu logic ca nu raspund, https://vimeo.com/379709903

Vizualizari.pe.vimeo...psiholog...pt ceva ce.filmeaza.si.camera.si.va.mai.arat, la. orice.ora, .o.fi.camera.de.vina,.nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valiiii90):

La videoclipul afisat in raspunsul tau : In prima secunda poate fi multe chestii : eu cred ca e Praf., dar de prin secunda 16+ se vede ca luminiile is reflectii de la masini parca.
In primul video din intrebare pare a fi praf., In al 2-lea cercul ala de care zici e 100% o reflectie ba de la aparatu de filmat, ba de lumina dintr-o alta camera : Cercul se misca concomitent cum siti tu Camera deci la asta Nu e indoieala.
Iar punctele alea trecatoare pot fi atat de la paraful din camera., care nu e vizibil cu ochii liberi : Dar incearca sa vei odata prin razele soarelui cand bat prin geam : Si eu ma sperii cand vad ce respir.
O alta varianta ar fi o defectiune la camera de filmat.