| Th3Unknown a întrebat:

Sunt nehotarat ce joc sa imi iau in prima zi pentru PS4? Imi puteti da niste idei? p.s:stiu toate jocurile care ies pentru consola, dar sunt nehotarat pe care sa il/le iau prima data. Multumesc!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Killzone shadow fall, ai primit un mesaj privat de la mine citeste-l. In comparatie cu restul altul ar fi call of duty shadow dar e prea scurt si nu merita banii, ce mai sant in catalogul de lansare nu par jocuri misto doar gta v cand va iesi si gran turismo 6.

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Ia assassins creed black flag cand va iesi link daca vrei sa vezi trailerul:http://www.youtube.com/watch?v=5Cwj1RQbOzM

| Th3Unknown explică (pentru Simon_Darius_1999):

Le stiu pe toate prea bine, dar mersi oricum

| Th3Unknown explică (pentru Simon_Darius_1999):

Cred ca vor fi acestea: Killzone Shadow Fall, AC4 Black Flag si inFamous Second Son si FIFA14, dupa altele. Ce parere aveti?

| mgtow a răspuns (pentru Th3Unknown):

Eu zic sa astepti dupa killzone gta 5 sau gran turismo 6 apoi half life 3 sau wolfenstein cand mai scade de pret.

| Th3Unknown explică (pentru mgtow):

Cred ca Driveclub e mai bun decat gran turismo, parerea mea

| mgtow a răspuns (pentru Th3Unknown):

E mai scurt mie mi se pare o copie dupa NFS, la gt6 poti juca 24 de ore conducand, vezi cum se face noapte si cand rasare soarele e ploaie, consum de carburant si schimb de roti numai ca 24 de ore daca nu se poate salva trebuie sa ai un copilot la tine sa dormiti pe ture ca sa nu stea consola pornita.

| Th3Unknown explică (pentru mgtow):

O sa caut. Mersi din nou