| WAndrei95W a întrebat:

Salut Tpu.Sunt pe RDS si mi-am luat un Router pentru a putea avea internet pe 2 pc-uri.A mers cateva luni insa acum cand vreau sa intru pe internet pe un pc,nu pot accesa internetul pe celalalt simultan, doar dupa vreo 5 minute in care nu pot folosesc netul pe unul din ele imi da voie sa il folosesc pe celalalt.Credeti ca se poate sa am accesul restrictionat din cauza routerului sau ce problema poate fi?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai viteza la internet! Vorbeste cu providerul RDS sa-ti mareasca viteza (contra cost) si nu mai ai probleme.