| GabyAlecs24 a întrebat:

Salut, TPU! Sunt si eu clasa a 8-a si se apropie examenul. Inainte in clasele 5-7 eram destul de bun, la romana, unde ma descurcam foarte bine si la mate destul de ok. Dar acum, am inceput sa ies cu niste baieti mai mari, nu foarte des, odata la o saptamana, doua. Si eu chiar ma bazezi pe invatat, de ceva timp dorm mult ziua, iar noaptea nu, in timpul saptamanii se intampla acest lucru. Si am devenit din ce in ce mai slab, in clasa a 7-a reusisem sa iau 8, 9 la mate, iar astazi am luat 3 intr-un test cu niste exercitii pe care le stiam. Ma gandesc ca de la somn este problema si de la alimentatia nesanatoasa pe care o am, alte pareri?

1 răspuns:
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Incearca sa iti reglezi programul de somn si sa mananci mai sanatos. Daca vezi ca nu functioneaza asta atunci poate ar trebui sa reduci putin timpul petrecut cu baietii, ai tot timpul din lume in vara + liceuhee hee