| Y0nut7 a întrebat:

telecomanda universala merge la orice televizor? dau funda raspuns urgent

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu chiar la orice, la majoritatea.da, dar nu la toate.

| skama18 a răspuns:

Nu merge la orice tv.telecomanda universala e o porcarie pe care dai bani degeaba...ia seria de pe spatele televizorului si mergi la un service tv, gasesti acolo telecomanda pentru tv ul tau.astea universale sunt niste panarame, nu poti controla tv ul calumea nu raspunde la toate functiile si daca te tine 2 saptamani e bine...succes

| CristianMarius a răspuns:

Nu merge la toate.Eu am incercat pe un tv eurocolor si n-a mers nici una din 5

| bya2011 a răspuns:

Da...De aia se numeste universala happy

| CoOL4236 a răspuns:

Exact

| SweetLolipop a răspuns:

De obicei asa ar treabui.Mama insa a cumparat 2 telecomenzi universale si nu au mers la niciun televizor(mentionez ca nu sunt fraiera si le-am pus baterii)

Răspuns utilizator avertizat
| Y0nut7 explică:

Am un televizor de 6 ani mititel si am nevoie de telecomanda

| doodlebugg a răspuns:

Da, merge.

| klaudiu13 a răspuns:

Da...de aceia se numeste universala