| adyiSAMP a întrebat:

va rog mult am o prolema cu Parola de la Mesinger nu sun genu sa stau pe mes non-stop dar am nevoie de mail nevoie ff mare si acum intr-o zi am cautat pe net un hack care afli parola de messinger. Si trebuia sa bag id si parola iar sub trebuie numele celui care vreau sa aflu parola si am bagat tot si nu imi arata parola la nimeni dar dupa cand sa intru pe mess imi zice ca nume sau parola incorecta si nu am schimbat-o si am cautat pe net si am dat si la Parola uitata dar ma pune sa scriu niste raspunsuri si am id de 7 anii cine mai stie ce am pus pe acolo ala medoda nu este va rog mul dau 5 funde fac postu de 5 ori Va rog mult Multumesc

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se mai poate recupera orice ai face! Din hot ai ajuns victima! Ai inghitit hackul crezand ca poti fura ceva si cand colo ai fost furat TU. Nu ti-ai dat seama ca este inselatorie cand ai scris emailul si parola ta? Ce fel de hack crezi ca iti cere id si parola daca nu unul care te hackuieste chiar pe tine?! Cel care ti l-a furat ti-a schimbat deja parola si se bucura de ID. Iti faci altul, altceva nu ai ce face. Pe viitor ai grija, nu e usor sa devi cracker!