| rLdw0w a întrebat:

Va rog poate cineva sa imi spuna ce exercitii sa fac sa pun niste muschi pe mine :/? si o alimentatie buna daca se poate. Sunt slabut si vreau sa pun si eu niste muschi pe mine!

4 răspunsuri:
| Skruci a răspuns:

Pai drebuie sa te duci la sala.
Si acolo o sa iti zica antrenoru ce sa mananci.
Si o sa iti dea un program de facut la sala.
Cel mai folosit program e'Luni, Miercuri, Vineri'
Cu pauza de 1 zi sa se odihneasca muschi.Si sambata si duminica nu faci.

| Levelstar a răspuns:

Fa abdomene multe flotari genoflexiuni si daca nu ai haltere sau gantere ia si tu doua bidoane de aceeas masa si baga nisip in ele te vei descurca si cosnsuma foarte multa carne de pui asta te va ajuta la masa musculara funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Levelstar):

Serios? asa faci muschi cu multe flotari si alte exercitii de genul?

esti doar un copil mic si firav, nu?

| Cosmin86 a răspuns:

Cum naiba sa intrebi asa ceva la "informatii utilitare"?

Si chiar vrei raspunsuri?

Esti amuzant.

1. muta intrebarea la "sport"
2. vezi pe www.culturism.ro