| ReZiSTorr a întrebat:

va rog sa-mi dati un link ceva. de unde pot face exercitii pentru muschi. am 14 ani, 75 de kg si 1, 80m... am o gantera de 10 kg.Dau funda

4 răspunsuri:
| Cristina27061999 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=u4CWU3e_xJA sper ca te-am ajutat
poti face ce face ea doar cu o mana si dupa sa incepi si cu cealalta

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristina27061999):

Alea sunt exercitii DE IZOLARE.

Pentru muschi cele mai bune sunt cele de baza, multiarticulare (presa militara, indreptari, tractiuni la bara, flotari la paralele, impins culcat, ramat, etc. )

| Marius_Gaby_1999 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=5Cx6AG4kW5c
Sunt multe exercitii pe care le poti face cu gantera...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Marius_Gaby_1999):

Nu pui muschi cu o gantera amarata.

Pentru muschi sunt multe alte exercitii de baza :

www.culturism.ro