| eusuntcipi a întrebat:

Vara asta vreau sa merg la un festival, dar nu stiu sigur daca am acces. Am 16 ani. Pe site-ul festivalului scrie ca este interzis accesul persoanelor (3-16 ani) neinsotit. Vreau doar sa stiu daca asta implica si persoanele care inclusiv 16 ani sau doar pana la 16 ani. Funda

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Inclusiv 16.
Sunt curios ce ar cauta o persoana de 3 ani, neinsotita, acolo.

Ai nevoie de un adult cu care sa intri, nu e musai sa stai cu el apoi. Gaseste pe cineva sa te bage.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Sunt părinți care își iau copii mici la festivaluri, concerte etc laughing ca sa se distreze ala micu'

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Pai da, dar de ce mentioneaza ca nu au voie neinsotiti?
Cum ar putea merge fara cineva? laughing

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Un copil de 6 ani, curios sau unu, de 10 care e rebel și se crede matur (exemple sunt pe aici laughing)

| eusuntcipi explică (pentru Plato):

Asa scrie in regulamentul festivalului.

5 răspunsuri:
| Ionut58282856 a răspuns:

Ia un bebè de 2? ani sau mai mic cu tine. suna la ei si vezi