| Denis_Denis_1999_RGmW a întrebat:

vin si eu cu o intrebare, am permisul suspendat pentru 30 de zile si nu stiu daca trebuie sa ma duc eu dupa permis la politie sau vine el acasa prin posta?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai rabdare ca încă cele 30 de zile nu s au sfarsit, deci permisul este inca suspendat, după cele 30 de zile cred ca trebuie sa suni tu la ei sa te programeze deoarece cu pandemia asta de covid totul merge pe bază de programare ca sa se evite aglomeratia, cand suni la ei poate trebuie sa stii numele agentului care ti a luat permisul, ca la el trebuie sa te duci sa ti l dea, si pe viitor condu atent, din ce cauză ti a luat permisul? Viteză mare sau ai trecut pe roșu?

| Denis_Denis_1999_RGmW explică (pentru CristiDinBucuresti):

Salut, mai am putin si imi expira cele 30 de zile, am ramas fara permis pentru depasirea pe linia continua fix inainte de semnul care imi permitea sa depasesc.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa ce trec integral cele 30 de zile, (dupa ziua 31) poti merge sa-l ridici de la Politie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu stiam ca trebuie sa mergi tu dupa el.

| Catrice a răspuns:

Eventual să pună în plic și o felicitare, nu?

| Denis_Denis_1999_RGmW explică (pentru Catrice):

Ar fi bine, vin si sarbatorile, mno...

| Catrice a răspuns (pentru Denis_Denis_1999_RGmW):

Eh,astea de sărbători is scumpe și ei săraci... trimit d-astea 'felicitări acum puteți face iar victime in trafic'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici! Nici! In vreme de Covid se transmit cu porumbelul mesager, pentru a nu avea victime colaterale(porumbeii nu iau Covid). Te rog dezinfecteaza-te inainte! Succes si condu prudent de aci inainte.

| marinaru777 a răspuns:

Trebuie sa mergi tu e clar.