| 10Bubico a întrebat:

Vorbesc cu o fata pe FB, e de la mine din liceu si e cu 2 ani mai mare decat mine!
De 3-4 zile imi zice ca ce fac gagicile mele, ca a vazut ca imi lasa comm la poze si eu le raspund si ca ele sunt printesele mele(eu neavand nici o treaba cu ele, doar le raspund la comm-uri), azi le facu si mucoase laughing
Imi trimise cateva Screen-uri in care imi arata ce comentari mi-au lasat si cum le-am raspuns eu!
Mi-a zis ca ea nu mai are prieten si are tot timpul pentru mine! Ce credeti? De ce face asa?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa inteleg ca fata cu care vorbesti are 10 ani (ai spus ca e mai mare cu 2 ani). Probabil ca ii place de tine. Copilarii...

| AlinEdxy a răspuns:

O face de plictiseala