| FulgerMcQueeN a întrebat:

vreau o parere sincera de la voi. As-i dori sa imi vand PC'u dar nu stiu cat valoreaza. Deci sa va,,

arat" sistemu :

Placa de baza : Nume: ASrock

Model: G31M-S

Chipset: Intel P35 / G33 / G31

Soutbridge: 82801GB (ICH7/R)

Memorii : DDR2

Capacitate memorii: 8 GB

Procesor : Nume: Intel Pentium E5700, 2 Cores ( 3.00 GHz )

Socket : 775 LGA

Tehnology 45 nm

L2 Cache : 2042 KB

Memorii : Dual chanel

1. 1 GB 333 MHz

2 GB 333 MHz

Total: 3 GB

Placa video: Nume: ATI Radeon HD 5450

Memorie: GDDR3, 1 GB

HDD : HDT722520DLAT80 ATA - 200 GB

Pe cablu IDE

*Cat as-i putea lua pe ea? ( are si sursa si carcasa ) + cablu alimentare.

! Astept raspuns cat mai sincer, dau funda!

Scuze pentru categorie!

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pretul depinde de felul cum arata si de vechime. Poti cere cca 500 lei si sa lasi pana la 400 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

500 -600 lei maxim

| nurckye a răspuns:

500 lei

| M4a1D3aD a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi memoria RAM si daca e pe 32 sau 64 bit deci nu poti sti exact

| FulgerMcQueeN explică (pentru M4a1D3aD):

64-bit

| FulgerMcQueeN explică (pentru M4a1D3aD):

64-bit + back up ( de la 0, adica exact dupa ce e instalat )winking

| M4a1D3aD a răspuns:

Peste 600 lei sau garantat 600 lei mai mult sau mai putin nu iei si RAM-ul si vechimea conteaza mult daca ai cela mai noi componente si ai putin nram cu ar fi 512mb e pff ca nu pra faci lucru